OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

Kamagon Ball Polska

Image

Kamagon Ball Polska

Kamagon Ball® stworzony został w Stanach Zjednoczonych przez producenta BOSU. Podczas EU4YA by tiguar 2018 będziesz miał możliwość wziąć udział w treningach wykorzystujących oba te przybory.

Trening Kamagon Ball® umożliwia naukę efektywnego, zintegrowanego ruchu, który angażuje do pracy całe ciało i silnie aktywuje mięśnie core.

Kamagon to gumowa piłka wypełniona wodą przeznaczona do treningu funkcjonalnego. W zależności od tego, ile wody wleje się do jej wnętrza, taki uzyskuje się ciężar piłki. Do stabilizacji i mobilizacji mięśni Kamagon wykorzystuje zjawisko inercji, czyli bezwładności. Większość przyrządów trenuje jedną, ewentualnie dwie grupy mięśniowe. Kamagon natomiast mobilizuje do pracy wszystkie grupy naraz, budując je równocześnie. Ruch wody wewnątrz piłki sprawia, że mięśnie pracują koncentrycznie i ekscentrycznie jednocześnie ćwicząc układ nerwowy. To kluczowy czynnik w zwiększaniu siły, mocy eksplozywnej, równowagi, stabilności, koordynacji nerwowo-mięśniowej, świadomości własnego ciała, szybkości i zręczności. Nawet dobrze wytrenowane mięśnie nie są w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału, jeśli układ nerwowy nie został solidnie wyćwiczony.

Z Kamagonem możemy pracować w różnych formach treningowych: od treningu cardio - gdzie ważne jest spalanie zbędnego bagażu kilogramów naszego ciała do treningu typowo crossfitowego, w którym wykorzystujemy piłkę do budowania masy i siły naszego ciała, stabilizując kluczowe mięśnie pleców, nóg, karku itd.

PREZENTERZY KAMAGON BALL POLSKA

Image

Celina Kontek

Image

ekspertfitness.com

ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź
tel: 42 640 77 22
[email protected]
www.ekspertfitness.com

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Body Art Polska
Piloxing
TRX
Euro Fitness School
Kangoo Jumps
Fitness School TV
WTA
Les Mills
JUMPit
kamagon
AFB
AP
bungee
GT
JSM
zumba
under armour
oshee
kukula
silbin
fitness music
formotiva
promixx
foods by ann

PATRONI MEDIALNI

eska
porady fit
myfitness
polski fitness tv
Strefa Trenera
Body Life

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się na terenie MTP w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2018!

Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl