OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

BLACKROLL Polska

Image

BLACKROLL POLSKA

BLACKROLL®  Education to projekt relizowany przez BLACKROLL®  POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów.

W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnych poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

BLACKROLL® to najwyżej jakości rolery i inne akcesoria wykorzystywane zarówno w zawodowym sporcie, fitnessie, jak i w celach terapeutycznych. Mogą być stosowane bez względu na poziom aktywności sportowej, zarówno przez amatorów jak i zawodowych sportowców. Poprzez automasaż mięśni i powięzi z łatwością zregenerują napięte ciało przynosząc mu natychmiastową ulgę. 

PREZENTERZY BLACKROLL POLSKA

Image

Michał Dachowski

mgr rehabilitacji, CEO BLACKROLL POLSKA, Master trener BLACKROLL, Założyciel i właściciel kliniki rehabilitacji FIZJO4LIFE

Image

Piotr Ciebiera

Terapeuta ruchowy, Trener BLACKROLL, autor i prowadzący BLACKROLL SCREENING

Image

Jakub Nowosad

mgr rehabilitacji, Trener BLACKROLL, autor i prowadzący BLACKROLL BASIC

Image

Filip Żołądek

Trener personalny, autor i prowadzący BLACKROLL WORKOUT

Image

Basia Głocka

mgr wychowania fzycznego, Trener BLACKROLL

Image

BLACKROLL POLSKA

ul. Jagiellońska 4, 03-721 Warszawa
tel: 690 55 25 24
[email protected]
www.blackroll.com.pl

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

Profi Fitness School
mauricz
blackroll
Body Art Polska
Fitness University
Euro Fitness School
Good Moov
Piloxing
TRX
open mind
GT
fitnessia
medyk
akademia zdrofit
slavica dance
eim polska
kangoo jumps
qubo fitness
prozis
power media
kukula
formotiva
reps polska

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się podczas targów FIT EXPO. Te dwa najważniejsze wydarzenia sportowe roku, tworzone są w ramach współpracy z Grupą MTP na Międzynarodowych Targach Poznańskich: ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2018!

Copyright © 2006-2019 www.euforya.pl