ZOBACZ CO PRZYGOTOWALIŚMY W 2024 ROKU!
Poniżej przedstawiamy listę treningów, wykładów i warsztatów zaplanowanych na EU4YA by tiguar 2024.
Dla Twojej wygody udostępniamy go w różnych formach. Mamy nadzieję, że dzięki temu szybciej znajdziesz to, co interesuje Cię najbardziej.
TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!
Szykujemy dla Was jeszcze kilka niespodzianek i dodatkowe tematy, o których będziemy informować już wkrótce.
Kliknij w grafikę lub POBIERZ PDF
Ostatnia aktualizacja harmonogramu: 06.03.2024
GODZINA | NAZWA ZAJĘĆ / PREZENTER (SZKOŁA) |
---|---|
10:00 SOBOTA STREFA EU4YA | FUNCTIONAL FLOOR VALENTINA FURGANI (JTB) |
10:00 SOBOTA STREFA TIGUAR | DEEPWORK – LET’S SWING A. OBOZA, A. KIJEŃSKA, M. KARASIŃSKA-NOWAK (DEEPWORK) |
10:00 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | TRENING MOTORYCZNY – NAUKA GENEROWANIA MOCY W OPARCIU O WSTĘP DO PLYOMETRII ORAZ ĆWICZENIA BALISTYCZNE Z PIŁKAMI LEKARSKIMI MACIEJ MICHALIK (PROFI FITNESS SCHOOL) |
10:00 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | AERIAL FITNESS GOSIA KLIMKIEWICZ |
10:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | ODPOWIEDNIA MOTYWACJA PODOPIECZNEGO JAKO KLUCZ DO SUKCESU AGATA KORZEMIACKA (PTA) |
10:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | TRENING MEDYCZNY VS. TRENING SPORTOWY. DZISIEJSZE POTRZEBY KLIENTA FITNESS PAWEŁ ORZECHOWSKI (TRENUJ ŚWIADOMIE) |
10:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | ODDYCHANIE A STRES – JAK SKUTECZNIE WYKORZYSTAĆ ODDECH W REDUKCJI STRESU I POPRAWIE SAMOPOCZUCIA PIOTR MENCINA (AKADEMIA ZDROFIT) |
10:00 SOBOTA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANNA TYTUS (BALANCED BODY) |
10:00 SOBOTA AULA | RENTOWNOŚĆ TRENINGÓW PERSONALNYCH W RÓŻNYCH MODELACH BIZNESOWYCH. CASE STUDY + PANEL DYSKUSYJNY KATARZYNA FIGUŁA I MACIEJ BIELSKI |
11:15 SOBOTA STREFA EU4YA | BODYART INTERNATIONAL SYSTEM OF HEALTH ACADEMY – YIN & YANG IN ONE MARTA TYMOSZEWICZ & TEAM (BODYART) |
11:15 SOBOTA STREFA TIGUAR | FUN & FUNCTIONAL STEP S. HERESZTYN, A. SIERACKA, A. ORLICZ (PROFI FITNESS SCHOOL) |
11:15 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | TRENING BEZ SIŁOWNI BARTEK LUBECKI (PTA) |
11:15 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | AERIAL FITNESS GOSIA KLIMKIEWICZ |
11:15 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | OGARNIJ HASHIMOTO JAKUB MAURICZ (MAURICZ.TV) |
11:15 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | ETAPY PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO W SPORTACH ZESPOŁOWYCH KUBA PODGÓRSKI GARBARNIA KRAKÓW (GT TRANING) |
11:15 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | TRWAŁA PRZEMIANA – CZY MEDYTACJA MOŻE ODMIENIĆ NASZE ŻYCIE? (WYKŁAD) KASIA JAGUSZEWSKA |
11:15 SOBOTA STREFA PILATES | EFEKTYWNIEJSZY TRENING ZE SPINEFITTEREM KATARZYNA KOLADA (BALANCED BODY) |
11:15 SOBOTA AULA | ZARZĄDZANIE RETENCJĄ – CO MUSISZ ZMIENIĆ ABY ZATRZYMAĆ ODPŁYW KLIENTÓW JOSÉ TEIXEIRA |
12:30 SOBOTA STREFA EU4YA | OFICJALNE OTWARCIE EU4YA BY TIGUAR 2024 |
13:00 SOBOTA STREFA EU4YA | DANCEGLAM #1 TONY STONE (DANCE GLAM) |
13:00 SOBOTA STREFA TIGUAR | GT STRENGTH R. AUGUSTYN, A. KOSIBA, A. TREBUNIA (GT TRAINING) |
13:00 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | TRENING DZIECI I MŁODZIEŻY RADOSŁAW WOSZCZYŁO (PROFI FITNESS SCHOOL) |
13:00 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | BRINGING BACK YOGA TO AERIAL MARTYNA CZYŻEWSKA (AKADEMIA ZDROFIT) |
13:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | POZYSKIWANIE KLIENTÓW W ŚWIECIE ON-LINE. MODELE BIZNESOWE DLA TRENERÓW PERSONALNYCH KATARZYNA FIGUŁA (POWER PT) |
13:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | CZY AKTYWACJA MIĘŚNIOWA JEST NIEZBĘDNA DO KSZTAŁTOWANIA POŚLADKÓW DAMIAN ARCHACKI (PROFI FITNESS SCHOOL) |
13:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU – DEFINICJA, RODZAJE, POSTĘPOWANIE TRENINGOWE I MOŻLIWOŚCI PRZYWRÓCENIA FUNKCJI IZABELA ŚLĘZAK-WALCZYBOK (PROFI FITNESS SCHOOL) |
13:00 SOBOTA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANNA TYTUS (BALANCED BODY) |
13:00 SOBOTA AULA | SPRZEDAŻ – SILNIK TWOJEGO BIZNESU ALAN LEACH |
14:15 SOBOTA STREFA EU4YA | DEEPWORK CARDIO & CORE LEA GRANČIČ (DEEPWORK) |
14:15 SOBOTA STREFA TIGUAR | CONTROLOGY – ORYGINALNY ZESTAW ĆWICZEŃ JOSEPHA PILATESA PAULINA SZYLUK-LIPIŃSKA (AKADEMIA ZDROFIT) |
14:15 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | BÓLE PLECÓW. MARTWIĆ SIĘ? JAK SOBIE RADZIĆ? CZEGO OCZEKIWAĆ? DR RYSZARD BIERNAT (PROFI FITNESS SCHOOL) |
14:15 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | AERIAL LOW GOSIA KLIMKIEWICZ |
14:15 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | PROBIOTYKI I PREBIOTYKI – PRZYJACIELE CZY WROGOWIE? JAKUB MAURICZ (MAURICZ.TV) |
14:15 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | HYBRYDOWY CROSS TRENING – CZYLI KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO POPRAWY OGÓLNEJ SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DAWID GAZDECKI (AKADEMIA ZDROFIT) |
14:15 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | JAK WSPIERAĆ REGENERACJĘ WYKORZYSTUJĄC BIOHACKING – SEN, GŁĘBOKIE ODDYCHANIE, EKSPOZYCJĘ NA CIEPŁO (SAUNA) I ZIMNO (MORSOWANIE) MICHAŁ UNDRA |
14:15 SOBOTA STREFA PILATES | EFEKTYWNIEJSZY TRENING ZE SPINEFITTEREM KATARZYNA KOLADA (BALANCED BODY) |
14:15 SOBOTA AULA | USŁUGI DODATKOWE KLUCZEM DO UTRZYMANIA KLIENTA I NOWEJ SPRZEDAŻY TOMASZ NAPIÓRKOWSKI (FITNESS CONSULTING GROUP) |
15:30 SOBOTA STREFA EU4YA | FUNCTIONAL BODYWEIGHT ALESSANDRO PISANU (JTB) |
15:30 SOBOTA STREFA TIGUAR | POUND ANETA KASZKOWIAK (POUND) |
15:30 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | MOBILNOŚĆ W TRENINGU PERSONALNYM – ĆWICZENIA, KTÓRE ROBIĄ RÓŻNICE IGOR KACZYŃSKI (TRAIN BETTER) |
15:30 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | AERIAL LOW GOSIA KLIMKIEWICZ |
15:30 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | TRENING KOBIET Z OBNIŻENIEM NARZĄDÓW MIEDNICY MNIEJSZEJ – PERSPEKTYWA FIZJOTERAPEUTKI UROGINEKOLOGICZNEJ DR N. MED. ANITA SIKORA-SZUBERT |
15:30 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | MAŁA MOTORYKA – TRENING DZIECI I MŁODZIEŻY. SPOTKANIE TEORII Z RZECZYWISTOŚCIĄ MAREK MROCZEK (OMTC) |
15:30 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | TRENING MEDYCZNY PO ZABIEGACH OPERACJI STAWU KOLANOWEGO. FAKTY I MITY DR ANDRZEJ KĘPCZYŃSKIAK (ADEMIA ZDROFIT) |
15:30 SOBOTA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANNA TYTUS (BALANCED BODY) |
15:30 SOBOTA AULA | ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM W ERZE POKOLENIA Z: MOTYWOWANIE, ROZWÓJ I RETENCJA PRACOWNIKÓW KAROLINA SOKULSKA I KATARZYNA DEMIANIUK |
16:45 SOBOTA STREFA EU4YA | PILATES J. FUDAL, A. KARLIKOWSKA + SHADOWS M. WĘCKOWICZ, M. REJNIAK, K. BARTOSZEWSKA (PROFI FITNESS SCHOOL) |
16:45 SOBOTA STREFA TIGUAR | POWERGYM CHALLENGE DOMINIKA WAKSMUNDZKA (FORMA NA LATA) |
16:45 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | TURECKIE WSTAWANIE NA 8 SPOSOBÓW TOMASZ LEŚNIKOWSKI (PROFI FITNESS SCHOOL) |
16:45 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | AERIAL RESTORATIVE YOGA MARTYNA CZYŻEWSKA (AKADEMIA ZDROFIT) |
16:45 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | PRZYKŁADOWE PLANY TRENINGOWE OPARTE O KONKRETNE PRZYPADKI AGATA KORZEMIACKA (PTA) |
16:45 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | NIESPODZIANKA |
16:45 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | STUDIO PILATES – TWÓJ WŁASNY BIZNES KROK PO KROKU WALDEMAR CIEŚLAK (BALANCED BODY) |
16:45 SOBOTA STREFA PILATES | EFEKTYWNIEJSZY TRENING ZE SPINEFITTEREM KATARZYNA KOLADA (BALANCED BODY) |
16:45 SOBOTA AULA | RAPORT BRANŻY FITNESS 2024 ŁUKASZ BALICKI (EFITNESS) |
18:00 SOBOTA STREFA EU4YA | AFRO FUSION VIBES MAGDALENA PRIEDITIS (ENERGIA. INSTYTUT HOLISTYCZNEJ PRACY Z CIAŁEM I UMYSŁEM) |
18:00 SOBOTA STREFA TIGUAR | ZOGA MULTIDIMENSIONAL MOVEMENT JAKO RUCH TERAPEUTYCZNY WOJCIECH CACKOWSKI |
18:00 SOBOTA STREFA WARSZTATY TP | MACEBELL FLOW P. ORZECHOWSKI, P. KONYS (TRENUJ ŚWIADOMIE) |
18:00/18:30 SOBOTA STREFA AERIAL / ALFA | DRZEMKI W HAMAKACH (2 X PO 30 MIN) GOSIA KLIMKIEWICZ |
18:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 1 | POMIARY SIŁY IZOMETRYCZNEJ W CZASIE RZECZYWISTYM W POWROCIE DO SPORTU PO KONTUZJI ORAZ ANALIZA DYSBALANSU MIĘŚNIOWEGO MACIEJ MICHALIK |
18:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 2 | TRENING KOBIET PRZY PROBLEMACH UROGINEKOLOGICZNYCH KATARZYNA PIOTROWSKA |
18:00 SOBOTA STREFA WYKŁADY TP 3 | NIESPODZIANKA |
18:00 SOBOTA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANNA TYTUS (BALANCED BODY) |
18:00 SOBOTA AULA | SZTUCZNA INTELIGENCJA W BRANŻY FITNESS – MOŻLIWOŚCI, ZAGROŻENIA, ROZWIĄZANIA DO WDROŻENIA OD RĘKI MAREK PRUSIŃSKI (LIFEGRITACADEMY) |
09:00 NIEDZIELA STREFA EU4YA | NIESPODZIANKA |
09:00 NIEDZIELA STREFA TIGUAR | DEEPWORK – GIVE ME SOME POWER A. OBOZA, A. KIJEŃSKA, M. KARASIŃSKA-NOWAK (DEEPWORK) |
09:00 NIEDZIELA STREFA SIŁA | SIŁA CHWYTU I METODY JEJ BUDOWANIA KRZYSZTOF BAJERA |
09:00 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | ALFA & EASY BALL GOSIA KLIMKIEWICZ (PROFI FITNESS SCHOOL) |
09:00 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | TRWAŁA PRZEMIANA – CZY MEDYTACJA MOŻE ODMIENIĆ NASZE ŻYCIE? (MEDYTACJA) KASIA JAGUSZEWSKA |
09:00 NIEDZIELA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANGELIKA MIREK (BALANCED BODY) |
09:00 NIEDZIELA STREFA PANELI TEMATYCZNYCH | NIESPODZIANKA ŁUKASZ BAJERSKI, MATEUSZ GOCZAŁ (MOVEMED) |
09:00 NIEDZIELA AULA | DIAGNOSTYKA – JAK CZYTAĆ RUCH? TESTOWAĆ CZY DAĆ SIĘ RUSZAĆ? KONRAD TOPOLSKI |
10:45 NIEDZIELA STREFA EU4YA | BACK TO 90’S A. SIERACKA, S. HERESZTYN, D. WYSOCKA, A. PTAK + SHADOWS: P. KORDEK, A. ORLICZ, K. BARTOSZEWSKA, J. FUDAL (PROFI FITNESS SCHOOL) |
10:45 NIEDZIELA STREFA TIGUAR | GT STRENGTH D. SKRZYPICKI, K. DUNAJ, D. BIELECKA (GT TRAINING) |
10:45 NIEDZIELA STREFA SIŁA | STABILIZACJA CENTRALNA W SPORTACH SIŁOWYCH RAFAŁ ZIEWIECKI (PODSZTANGA.PL) |
10:45 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | BRZUCH ZE STALI, ZBUDUJ GO Z TAŚMAMI ALFA TOMEK LEŚNIKOWSKI (PROFI FITNESS SCHOOL) |
10:45 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | BAX- UNIKATOWE, ATLETYCZNO-HOLISTYCZNE SPOJRZENIE W TRENINGU PÓŁPERSONALNYM I PERSONALNYM BARBARA REMBERGER I ALEKSANDRA ŁABĘDŹ (BODYART) |
10:45 NIEDZIELA STREFA PILATES | EFEKTYWNIEJSZY TRENING ZE SPINEFITTEREM KATARZYNA KOLADA (BALANCED BODY) |
10:45 NIEDZIELA STREFA PANELI TEMATYCZNYCH | JAK ZBUDOWAĆ ROZPOZNAWALNĄ MARKĘ TRENERA W SWOIM MIEŚCIE? DOMINIKA WAKSMUNDZKA (FORMA NA LATA) |
10:45 NIEDZIELA AULA | OBECNE PROBLEMY KRĘGOSŁUPA DZIECI I DOROSŁYCH I ROLA TERAPII RUCHEM W RADZENIU SOBIE Z NIMI DR MARCIN POPIELUCH |
11:30 NIEDZIELA STREFA EU4YA | DEEPWORK NEW IDEA LEA GRANČIČ (DEEPWORK) |
11:30 NIEDZIELA STREFA TIGUAR | STEP CHOREO FROM ITALY VALENTINA FURGANI (JTB) |
11:30 NIEDZIELA STREFA SIŁA | ODDECH W SPORTACH SIŁOWYCH BARTŁOMIEJ BOLECHOWSKI |
11:30 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | ALFA FAT-BURNER GOSIA KLIMKIEWICZ (PROFI FITNESS SCHOOL) |
11:30 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | TRENING KOBIET W CIĄŻY JOANNA ZMOKŁA-WNĘK (JTB) |
11:30 NIEDZIELA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANGELIKA MIREK BALANCED BODY |
11:30 NIEDZIELA STREFA PANELI TEMATYCZNYCH | HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU: PSYCHOSOMATYKA, STRES A ROLA INSTRUKTORA FITNESS/ TRENERA PERSONALNEGO KAMILA NOWOWIEJSKA |
11:30 NIEDZIELA AULA | KTÓRE ĆWICZENIE JEST BARDZIEJ NATURALNE I KORZYSTNE DLA NASZEGO MÓZGU? CZYLI JAK DOBIERAĆ NAJSKUTECZNIEJSZE ĆWICZENIA DR RYSZARD BIERNAT (PROFI FITNESS SCHOOL) |
12:45 NIEDZIELA STREFA EU4YA | DANCEGLAM #2 TONY STONE (DANCE GLAM) |
12:45 NIEDZIELA STREFA TIGUAR | POUND ANETA KASZKOWIAK (POUND) |
12:45 NIEDZIELA STREFA SIŁA | TRENING SIŁOWY W ZESPOŁACH BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA JAKUB SURMACZ |
12:45 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | ALFA ELASTIC RESISTANCE EXPERIENCE CZYLI OPOROWA HYBRYDA – IMPLEMENTACJA W TRENING W PODWIESZENIU PRACY Z OPOREM ZMIENNYM MAREK MROCZEK |
12:45 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | JOGA CZAKRALNA MAGDALENA PRIEDITIS ENERGIA. INSTYTUT HOLISTYCZNEJ PRACY Z CIAŁEM I UMYSŁEM |
12:45 NIEDZIELA STREFA PILATES | EFEKTYWNIEJSZY TRENING ZE SPINEFITTEREM KATARZYNA KOLADA (BALANCED BODY) |
12:45 NIEDZIELA STREFA PANELI TEMATYCZNYCH | REELSY, KTÓRE PORYWAJĄ TŁUMY. SEKRETY NAJLEPSZYCH ROLEK TRENERÓW PERSONALNYCH OLGA KOWALCZYK (POWER PT) |
12:45 NIEDZIELA AULA | TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE W ŚWIETLE NAJNOWSZYCH REKOMENDACJI DR N. MED. ANITA SIKORA-SZUBERT |
14:00 NIEDZIELA STREFA EU4YA | BODYART STRETCH IN FLOW MOVEMENT MONIKA KONIECZNA & TEAMBODYART |
14:00 NIEDZIELA STREFA TIGUAR | FUNCTIONAL STEP ALESSANDRO PISANU (JTB) |
14:00 NIEDZIELA STREFA SIŁA | JAK SKUTECZNIE POŁĄCZYĆ TRENING KONDYCYJNY I SIŁOWY, ŻEBY NIE SABOTOWAĆ SWOICH DZIAŁAŃ MACIEJ BIELSKI |
14:00 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | TAŚMY ALFA W SPORCIE – ZBUDUJ KULOODPORNE BARKI TOMEK LEŚNIKOWSKIPROFI FITNESS SCHOOL |
14:00 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | DYNAMIC PILATES WITH EQUIPMENT M. WĘCKOWICZ, M. WOJTASZCZYK (PROFI FITNESS SCHOOL) |
14:00 NIEDZIELA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANGELIKA MIREK (BALANCED BODY) |
14:00 NIEDZIELA STREFA PANELI TEMATYCZNYCH | HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ZDROWIA. AROMATERAPIA I REFLEKSOLOGIA W PRAKTYCE AGNIESZKA CHOJNACKA I MARIA KULIŃSKA |
14:00 NIEDZIELA AULA | SZTUKA SPRZEDAŻY TRENINGÓW PERSONALNYCH: TECHNIKI PROWADZENIA SKUTECZNEJ KONSULTACJI TRENINGOWEJ KATARZYNA FIGUŁA (POWER PT) |
15:15 NIEDZIELA STREFA EU4YA | NIRVANA FITNESS MAGDALENA PRIEDITIS (NIRVANA FITNESS ® POLSKA) |
15:15 NIEDZIELA STREFA TIGUAR | NIESPODZIANKA |
15:15 NIEDZIELA STREFA SIŁA | Q&A. PANEL DYSKUSYJNY MACIEJ BIELSKI, JAKUB SURMACZ, BARTŁOMIEJ BOLECHOWSKI, RAFAŁ ZIEWIECKI, KRZYSZTOF BAJERA |
15:15 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | GT POWER M. DRWAL, D. NOWAK, D. BIELECKA (GT TRAINING) |
15:15 NIEDZIELA STREFA PILATES | EFEKTYWNIEJSZY TRENING ZE SPINEFITTEREM KATARZYNA KOLADA (BALANCED BODY) |
15:15 NIEDZIELA AULA | MARKETING NA STERYDACH, CZYLI SZTUCZNA INTELIGENCJA W BRANŻY FITNESS B. ŁUGIEWICZ, D. MARCZAK (PTA) |
15:15 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | MENTAL CORE KRYSTIAN GRONEK (AKADEMIA ZDROFIT) |
16:30 NIEDZIELA STREFA AERIAL / ALFA | ROZGRZEWKA WG. PROTOKOŁU R.A.M.P – PRZYGOTUJ CIAŁO NA EFEKTYWNY TRENING PIOTR MIKOŁAJCZAK (PROFI FITNESS SCHOOL) |
16:30 NIEDZIELA STREFA PILATES | GRUPOWY TRENING NA REFORMERACH + SPINEFITTER NA REFORMERZE ANGELIKA MIREK BALANCED BODY |
16:30 NIEDZIELA STREFA BODY & MIND | SPIRAL STRETCH A. SIERACKA, D. WYSOCKA + SHADOWS: K.BARTOSZEWSKA, E. JACKIEWICZ, A. KARLIKOWSKA (PROFI FITNESS SCHOOL) |
16:30 NIEDZIELA AULA | NIESPODZIANKA |