WEŹ UDZIAŁ W NAJWIĘKSZEJ KONFERENCJI BRANŻOWEJ

DLA WŁAŚCICIELI I MANAGERÓW

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

NAWIĄŻ WARTOŚCIOWE RELACJE I WYMIENIAJ SIĘ DOŚWIADCZENIAMI

UZYSKAJ POMOC EKSPERTÓW

POZNAJ SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

BUDUJ Z NAMI SPOŁECZNOŚĆ BRANŻY FITNESS

KONFERENCJA DLA WŁAŚCICIELI I MANAGERÓW Z BRANŻY FITNESS

EU4YA by tiguar od 17 lat edukuje i inspiruje trenerów, właścicieli i managerów w branży fitness. Dlatego po raz kolejny zapraszamy Cię na Konferencję EU4YA by tiguar poświęconą zarządzaniu małymi i średnimi klubami. Jest to wydarzenie towarzyszące 2 dniowemu Kongresowi EU4YA by tiguar, ale trwa jeden dzień i przeznaczone jest tematom biznesowym: sprzedaż, marketing, trening personalny, dochodowość, retencja, sztuczna inteligencja. Najnowsze trendy, sprawdzone rozwiązania, światowi eksperci... dowiedz się jak zwiększyć dochodowość swojego klubu/studia i poznaj konkretne działania, które możesz wdrożyć od już!

Zapraszamy Cię do udziału w Konferencji EU4YA by tiguar w trakcie której:

 • spotkasz innych właścicieli i managerów z branży fitness i swobodnie wymienisz z nimi doświadczenia

 • uzyskasz pomoc ekspertów z różnych dziedzin (w sposób przyjazny i bezpośredni)

 • wysłuchasz prelekcji poruszających tematy ważne dla osób zarządzających klubem

 • otrzymasz praktyczne porady i wskazówki do wdrożenia "od ręki"

 • naładujesz się energią i inspiracją do działania na cały rok

 • dowiesz się w jakim stanie jest branża i inne kluby (specjalny raport)

 • spotkasz i przebijesz piątkę z fajnymi ludźmi

Jeżeli chcesz rozwijać swój biznes w branży fitness, to koniecznie dołącz do nas 11 maja 2024 w Łodzi. Nie zapomnij również o zabraniu swoich managerów!

W TRAKCIE KONFERENCJI EU4YA BY TIGUAR:

W TRAKCIE KONFERENCJI EU4YA BY TIGUAR:

 • spotkasz innych właścicieli i managerów z branży fitness i swobodnie wymienisz z nimi doświadczenia

 • uzyskasz pomoc ekspertów z różnych dziedzin

 • wysłuchasz ciekawych prelekcji, dedykowanych osobom zarządzającym małymi i średnimi klubami

 • otrzymasz praktyczne porady i wskazówki do wdrożenia "od ręki"

 • naładujesz się energią i inspiracją do działania na cały rok

 • dowiesz się, w jakim stanie jest branża i inne kluby (specjalny raport)

 • spotkasz i przebijesz piątkę z fajnymi ludźmi

 • zakupisz sprzęt do swojego klubu po preferencyjnych cenach

DOWIEDZ SIĘ:

DOWIEDZ SIĘ:

 • jak oferować treningi personalne, aby klubowi się to opłacało

 • jak prowadzić niesztampowy i skuteczny marketing, na który Cię stać

 • jak sprzedawać skuteczniej bez dodatkowych inwestycji

 • jak utrzymać obecnych klientów

 • jak wdrażać dodatkowe usługi

 • jak zarządzać młodymi pracownikami, aby chcieli u Ciebie pracować

 • jaka jest kondycja innych klubów i całej branży

 • jak wykorzystać sztuczną inteligencję w swojej działalności

PRELEGENCI 2024

José Teixeira
José TeixeiraCEO Inovfitness
José jest CEO portugalskiego startupu Inovfitness, należącego do SC Investments. Firma skutecznie łączy w swojej działalności wiedzę na temat branży fitness z doświadczeniem technologicznym w branży handlowej. José jest międzynarodowym ekspertem w zakresie tworzenia strategii doradczo-technologicznej opierającej się na analizie wzorców zachowań konsumentów oraz tworzeniu nowego cyklu życia klienta.
Alan Leach
Alan LeachCEO oraz Dyrektor sprzedaż i marketingu w West Wood Clubs
Alan jest prezesem oraz dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu w West Wood Clubs w Dublinie (Irlandia). Posiada 34-letnie doświadczenie w branży fitness, gdzie odnosił liczne sukcesy, zwiększając sprzedaż oraz liczbę członków wielu klubów. Alan Leach, to także ceniony prelegent występujący na konferencjach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Jego bogate doświadczenie, zaangażowanie oraz wnikliwa analiza rynku czynią go doskonałym ekspertem w dziedzinie sprzedaży i marketingu w branży fitness.
Kasia Figuła
Kasia FigułaCEO Kasia Figuła Mentor, CEO platformy POWER PT
Z branżą fitness związana od 2008 roku. CEO kasiafigula.com, gdzie wraz z 12 wybitnymi Specjalistami pomaga Trenerom skalować ich biznesy. Twórczyni autorskiego programu "Dochodowe Studio Treningu Personalnego w 16 tygodni", dzięki któremu uczy zarządzania Studiami Treningu Personalnego. Trenerka i Psycholog Biznesu. Na podstawie swojego doświadczenia i wieloletniej praktyki opracowała kurs on-line "Profesjonalna konsultacja i sprzedaż treningów personalnych", w którym zdradza swoje największe sekrety.
Maciej Bielski
Maciej BielskiUGOT2BESTRONG
Trener przygotowania motorycznego od ponad 13 lat i szkoleniowiec z 10 letnim stażem. Założyciel i współwłaściciel pierwszego Crossfit Box’a w Trójmieście, właściciel studia treningowego w Sopocie, autor bloga Ugot2bestrong oraz autor artykułów w czasopismach branżowych i popularnych jak Trainer, Body Challenge, Men’s Health czy Women’s Health. Konsultował polskie wydania książek Mike’a Boyle’a czy Kelly’ego Starrett’a. W swoim projekcie Optymalizacja Treningu uczy trenerów jak wyrwać się z modelu pracy 1:1 i skalować pracę w mini grupach oraz co zrobić, by otworzyć własne studio treningowe.
Marek Prusiński
Marek Prusiński Head of Training & Product Development NAOMI FITNESS DESIGN
Ekspert z ponad 25-letnim międzynarodowym doświadczeniem w świecie Health & Fitness. Zaczynał jako instruktor fitness w Les Mills w Nowej Zelandii, a następnie zajmował kluczowe stanowiska w sieciach fitness w Europie i Azji. W Jatomi Group jako Head of Fitness miał pod sobą dział trenerski oraz instruktorski w Polsce. Następnie pracował w Malezji, Indonezji oraz Tajlandii. Jako Fitness Director w MarsSportif w Turcji od podstaw rozwijał dział trenerów personalnych, akademię szkoleniową oraz wspierał otwarcia nowych lokalizacji. Założył LifeGRITAcademy, firmę konsultingową dedykowaną branży fitness, a od 2022 roku prowadzi również własny kanał podcast LifeGRITAcademy. Dodatkowo jako Head of Training & Product Development współpracuję z NAOMI FITNESS DESIGN, firmą z szerokim portfolio produkującej sprzęt siłowy oraz funkcjonalny dla klubów fitness na całym świecie. Marek jest również aktywnie zaangażowany w szkolenia, wykłady i testowanie nowych technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję. Współtworzy platformę edukacyjną AI2Expert, poświęconą sztucznej inteligencji (AI).
Kamila Nowowiejska
Kamila NowowiejskaFITNESS COACH
W branży fitness od ponad 16 lat. Prowadzi zajęcia fitness w sieci klubów Total Fitness oraz zajęcia online w Better Body, Better Mind. Jest szkoleniowcem, twórczynią programów treningowych Better Body oraz Better Mind, a także była odpowiedzialna za dobór trenerów i realizację programów treningowych dla aplikacji fitness Fitnoteq.
Łukasz Balicki
Łukasz BalickiPREZES EFITNESS S.A.
Prezes, współtwórca i siła napędowa eFitness SA, która od 14 lat tworzy i udoskonala System eFitness obsługujący największą liczbę obiektów fitness w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Pomysłodawca innowacyjnych rozwiązań mobilnych takich jak aplikacja eFitness App i eFitness Scanner.
Tomasz Napiórkowski
Tomasz Napiórkowski Fitness Consulting Group
Od 18 lat związany z branżą fitness. Właściciel firmy consultingowej Fitness Consulting Group Sp. z o.o. [Dawniej X-Sports Group], zarządza wraz ze swoim zespołem oraz wspiera z sukcesem zarządzanie ponad 50 klubami fitness różnych marek w Polsce. Specjalizuje się w strategiach marketingowych oraz sprzedażowych, jak i również zarządzaniem operacyjnym czy budowaniem struktur w klubach fitness. Swoje doświadczenie budował zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uczestnik licznych kongresów branżowych na terenie Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Azji. Jako pierwszy w Polsce zdobył ukończył prestiżowy kurs IHRSA INSTITUTE w USA organizowany przez IHRSA, która jest największą organizacją zrzeszającą właścicieli klubów fitness na świecie.
Katarzyna Demianiuk
Katarzyna DemianiukDyrektor sprzedaży i obsługi klienta w Benefit Systems oddział fitness
W branży fitness pracuje od 20-stu lat, ze sportem związana od ponad 30- stu lat. Jej pragmatycznym podejściem oraz konsekwencją w działaniu doprowadza kluby do wysokiej rentowności. Pasjonatka branży i psychologii biznesu. Współpracowała z takimi markami jak: SCHWINN CYCLING, World Class, Gold’s Gym, Pure/Jatomi, Perfect Gym, Total Fitness, Gravitan.
Karolina Sokulska
Karolina SokulskaKonsultantka i szkoleniowiec w branży fitness
Od 17 lat związana z branżą fitness. Swoje doświadczenie zdobywała poprzez stanowiska takie jak konsultant sprzedaży, specjalista obsługi klienta, koordynator klubu, manager klubu, manager regionalny. Specjalizuje się w zarządzaniu klubami, szkoleniami, doskonaleniem warsztatu jakości obsługi klienta oraz procesami sprzedażowymi. Obecnie swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuje współpracując z Fitness Consulting Group jako szkoleniowiec, oraz zarządzając butikowymi studiami Orangetheory Fitness. Jej codzienna obecność w klubie fitness i praca z zespołem ramię w ramię sprawia, że jest praktykiem, a nie tylko teoretykiem.

PROGRAM KONFERENCJA 2024

08:30 - 09:50 REJESTRACJA

09:50 - 10:00 ROZPOCZĘCIE KONFERENCJI

10:00 - 11:00 RENTOWNOŚĆ TRENINGÓW PERSONALNYCH W RÓŻNYCH MODELACH BIZNESOWYCH. CASE STUDY + PANEL DYSKUSYJNY

KATARZYNA FIGUŁA (POWER PT) I MACIEJ BIELSKI (UGOT2BESTRONG)

11:15 - 12:15 ZARZĄDZANIE RETENCJĄ - CO MUSISZ ZMIENIĆ ABY ZATRZYMAĆ ODPŁYW KLIENTÓW

JOSÉ TEIXEIRA (INOVFITNESS)

12:30 - 13:00 OFICJALNE OTWARCIE EU4YA BY TIGUAR

13:00 - 14:00 SPRZEDAŻ – SILNIK TWOJEGO BIZNESU

ALAN LEACH (WEST WOOD CLUBS)

14:15 - 15:15 USŁUGI DODATKOWE KLUCZEM DO UTRZYMANIA KLIENTA I NOWEJ SPRZEDAŻY

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI (FITNESS CONSULTING GROUP)  

15:30-16.30 ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM W ERZE POKOLENIA Z: MOTYWOWANIE, ROZWÓJ I RETENCJA PRACOWNIKÓW

KAROLINA SOKULSKA (FITNESS CONSULTING GROUP) I KATARZYNA DEMIANIUK (BENEFIT SYSTEMS)  

16:45-17:45 RAPORT BRANŻY FITNESS 2024

ŁUKASZ BALICKI (EFITNESS)  

18:00-19:00 SZTUCZNA INTELIGENCJA W BRANŻY FITNESS - MOŻLIWOŚCI, ZAGROŻENIA, ROZWIĄZANIA DO WDROŻENIA OD RĘKI

MAREK PRUSIŃSKI (LIFEGRITACADEMY)

299 zł

Bilet jednodniowy (11.05.2024)
Wstęp na KONFERENCJĘ, EXPO i AFTER PARTY